ďťż Holidays in Poland Amelia - Amelia: Iwonicz-Zdrój
close
travel poland


Amelia

Amelia - AmeliaAmelia - AmeliaAmelia - AmeliaAmelia - AmeliaAmelia - Amelia

Phone and address data
Locality: Iwonicz-Zdrój,
Street: Kulczyńskiego , nr 2
e-mail: bieszczady4@wp.pl
Website: http://amelia.net.pl/
Phone number: (013) 4350194

Information
Jest także SOLARIUM WODNE - najbezpieczniejszy system do opalania. Przygotowaliśmy także: kilka wycieczek do wyboru, spływ Sanem, przejażdżkę samochodami terenowymi, wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i najlepszym na świecie piwem.

 • The standard of the accommodation: **.

  Attractions:

  Within 1 km radius You will find:
  Chcielibyśmy pokazać także unikalne piękno pasma górskiego Bieszczady i wspaniałe sztuczne jeziora w Solinie i Myczkowcach. Małą i Dużą Pętlę Bieszczadzką, Bieszczadzki Park Narodowy, dolina Sanu, "szlak ikon"- to trzeba koniecznie zobaczyć. W Sanoku trzeba obejrzeć Skansen i muzeum w Zamku. Miejscowości sanatoryjne Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój, miejscowości historyczne: Łańcut, Krasiczyn, Przemyśl, Duklę, Odrzykoń.

  Within 5 km radius You will find:
  Chcielibyśmy pokazać także unikalne piękno pasma górskiego Bieszczady i wspaniałe sztuczne jeziora w Solinie i Myczkowcach. Małą i Dużą Pętlę Bieszczadzką, Bieszczadzki Park Narodowy, dolina Sanu, "szlak ikon"- to trzeba koniecznie zobaczyć. W Sanoku trzeba obejrzeć Skansen i muzeum w Zamku. Miejscowości sanatoryjne Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój, miejscowości historyczne: Łańcut, Krasiczyn, Przemyśl, Duklę, Odrzykoń. Naszym celem jest przedstawienie możliwości, a wybór będzie należał do Państwa. Indywidualnie lub grupowo, samodzielnie lub z przewodnikiem możecie zwiedzić najpiękniejsze miejsca w Polsce. Noclegi i wyżywienie oraz organizację zapewni Państwu pensjonat Amelia.


  The standard equipment of rooms:
  - TV-set - Table - Chairs - Bathroom


  The standard equipment of bathrooms:
  - shower - toilet

  On the premises You can also use:
  - Parking - Conference room - Canteen


  Prices:
  24 hours for one adult person without board 9 GBP

  Home:Home:Home:Home:Home european vacation: Poland